Pierścionki set z sierścią i kamieniami naturalnymi

Rozmiar oczka
Kolorowe tło
Dodatek płatków
Dodatek pierścionka z kamieniem
Wykónczenie obrączki
180.00
szt.
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 14
Poczta Polska 15
Kurier DPD(Pobranie) 19
Poczta Polska (Pobranie) 20
Global Express 36
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Tu pragnienie zachowania wspomnienia i miłość do klasycznej biżuterii spotykają się ze sobą i łączą w niezwykłą ozdobę 🐾

 

Bazą i za razem najważniejszą cząstka biżuterii Friends Forever są materiały, których mi dostarczycie. Może być to sierść, prochy lub fragment ulubionej obroży lub zabawki Twojego czworonożnego przyjaciela 💕

 

By pierścionek był dla Ciebie idealny i pasował na każdą okazję do wyboru poza rozmiarem palca jest również rozmiar oczka, kolor tła, dodatek ozdobnych płatków a także drugi lub trzeci subtelny pierścionek z kamieniem wybranym z wzornika by stworzyć na palcu idealny zestaw.

 

Pierścionek wykonany jest ze srebra pr. 925 z oczkiem wypełnionym masą jubilerską z dodatkiem Twojej pamiątki. Dodatkowe pierścionki są wykonane ze srebra pr. 925 i naturalnych kamieni ręcznie oprawionych w delikatne 4 mm oczko.

 

 

Jeśli wahasz się jaki kolor oczka będzie najlepszym tłem dla Twojej pamiątki napisz do mnie i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie :)

 

Rozmiar pierścionka, wybrany kolor tła oraz kamienie użyte do dodatkowych pierścionków wpisz w uwagach do zamówienia (miejsce na nie pojawi się po wybraniu metody płatności i rodzaju dostawy).

 

 

Po złożeniu zamówienia wyślij materiały do wykonania oczka według instrukcji w dolnej zakładce strony głównej: Jak dostarczyć materiały do biżuterii?