Pierścionek z portretem i sierścią

Rozmiar oczka
6 mm
Kolorowe tło
Dodatek płatków
300.00
szt.
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 14
Poczta Polska 15
Kurier DPD(Pobranie) 19
Poczta Polska (Pobranie) 20
Global Express 36
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Tu pragnienie zachowania wspomnienia i miłość do oryginalnej biżuterii spotykają się ze sobą i łączą w niezwykłą ozdobę 🐾

 

Bazą i za razem najważniejszą cząstka biżuterii Friends Forever są materiały, których mi dostarczycie. Może być to sierść, prochy i zdjęcie pupila na podstawie którego powstanie portret.

 

By wizerunek Twojego przyjaciela był dobrze widoczny oczko pierścionka ma optymalną wielkość o średnicy 6 mm. 

 

 Dodatkowo oczko pierścionka może  być wzbogacone kolorowym tłem wybranym z wzornika lub dodatkiem płatków złota, srebra lub tęczowych - holograficznych.

 

Jeśli wahasz się jaki kolor oczka będzie najlepszym tłem dla Twojej pamiątki napisz do mnie i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie :)

 

Rozmiar pierścionka i wybrany kolor tła wpisz w uwagach do zamówienia (miejsce na nie pojawi się po wybraniu metody płatności i rodzaju dostawy).

 

 

Po złożeniu zamówienia wyślij materiały do wykonania oczka według instrukcji w dolnej zakładce strony głównej: Jak dostarczyć materiały do biżuterii a na maila zdjęcie na podstawie którego powstanie projekt portretu. Po wykonaniu projektu prześlemy go do akceptacji :)