Pierścionek z portretem i sierścią

Rozmiar oczka
6 mm
Kolorowe tło
Dodatek płatków
300.00
szt.
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 14
Poczta Polska 15
Kurier DPD(Pobranie) 19
Poczta Polska (Pobranie) 20
Global Express 36
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Tu pragnienie zachowania wspomnienia i miłość do oryginalnej biżuterii spotykają się ze sobą i łączą w niezwykłą ozdobę 🐾

 

Bazą i za razem najważniejszą cząstka biżuterii Friends Forever są materiały, których mi dostarczycie. Może być to sierść, prochy i zdjęcie pupila na podstawie którego powstanie portret.

 

By wizerunek Twojego przyjaciela był dobrze widoczny oczko pierścionka ma optymalną wielkość o średnicy 6 mm. 

 

 Dodatkowo oczko pierścionka może  być wzbogacone kolorowym tłem wybranym z wzornika lub dodatkiem płatków złota, srebra lub tęczowych - holograficznych.

 

Jeśli wahasz się jaki kolor oczka będzie najlepszym tłem dla Twojej pamiątki napisz do mnie i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie :)

 

Rozmiar pierścionka i wybrany kolor tła wpisz w uwagach do zamówienia (miejsce na nie pojawi się po wybraniu metody płatności i rodzaju dostawy).

 

 

Po złożeniu zamówienia wyślij materiały do wykonania oczka według instrukcji w dolnej zakładce strony głównej: Jak dostarczyć materiały do biżuterii a na maila zdjęcie na podstawie którego powstanie projekt portretu. Po wykonaniu projektu prześlemy go do akceptacji :)