• O nas

Skąd pomysł?

Kocham zwierzęta. Mój pierwszy psi przyjaciel, Jantar, po 14 latach bycia częścią rodziny odszedł. Wtedy zaczęłam myśleć o stworzeniu pamiątki, która pomoże mi przejść przez ten smutny czas.  Pełną dobrych wspomnień, którą będę mogła zawsze mieć ze sobą jak amulet. Jednocześnie chciałam, by pamiątka ta była dyskretna - ważna dla mnie, a dla innych po prostu elegancką, pasującą do mnie i mojego stylu biżuterią. Tak powstały pierwsze prototypy biżuterii Friends Forever. 

Zainspirowała mnie miłość, tęsknota i chęć zachowania wspomnienia, choć ta kolekcja to nie tylko pamiątki po zwierzętach, które odeszły – realizuję zamówienia na biżuterię z wizerunkami zwierzaków, które towarzyszą swoim opiekunom w domu, a Oni chcą mieć coś, co jest z nimi związane zawsze przy sobie, również w pracy czy na wakacjach. Biżuteria Friends Forever to także świetny pomysł nas spersonalizowany prezent!

 Robiąc nietypową biżuterię dla wyjątkowych ludzi, pozwalając im zachować wspomnienia o ukochanym pupilu, czuję że robię coś ważnego. 

Bazą i za razem najważniejszą cząstka biżuteria z kolekcji Friends Forever są materiały, których mi dostarczycie – sentymentalne, pamiątkowe, dotyczące Waszych czworonożnych przyjaciół. Może to być kosmyk sierści, wąsy, ale także odcisk łapki na kartce papieru, zdjęcie, fragment ukochanej zabawki pupila... Materiały te uwieczniam w szkle, zatapiam w żywicy, oprawiam w srebro lub złoto, łączę z kamieniami naturalnymi, by powstała unikatowa i jedyna w swoim rodzaju biżuteria przywołująca pamięć o ukochanym zwierzaku. W biżuterii Friends Forever zamykam Wasze pamiątki, uczucia, sentymenty…

 

 

Masz pytania, wątpliwość lub nietypowy pomysł? Napisz do mnie :)

 

martaewarzanek@me.com

693-744-073

 

Adres pracowni:


Marta Rżanek 

ul. św. Teresy 23A lok. 18

91-348 Łódź