Pierścionek z sierścią

Rozmiar oczka
Kolorowe tło
Dodatek płatków
180.00
szt.
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 14
Poczta Polska 15
Kurier DPD(Pobranie) 19
Poczta Polska (Pobranie) 20
Global Express 36
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Tu pragnienie zachowania wspomnienia i miłość do klasycznej biżuterii spotykają się ze sobą i łączą w niezwykłą ozdobę 🐾

 

Bazą i za razem najważniejszą cząstka biżuterii Friends Forever są materiały, których mi dostarczycie. Może być to sierść, prochy lub fragment ulubionej obroży lub zabawki Twojego czworonożnego przyjaciela 💕

 

By pierścionek był dla Ciebie idealny do wyboru poza rozmiarem palca jest również rozmiar oczka 4, 6, lub 8 mm :)

 

Pierścionek wykonany jest ze srebra pr. 925 z oczkiem wypełnionym masą jubilerską z dodatkiem Twojej pamiątki. Dodatkowo może być wzbogacony kolorowym tłem wybranym z wzornika lub dodatkiem płatków złota, srebra lub tęczowych - holograficznych.

 

Jeśli wahasz się jaki kolor oczka będzie najlepszym tłem dla Twojej pamiątki napisz do mnie i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie :)

 

Rozmiar pierścionka i wybrany kolor tła wpisz w uwagach do zamówienia (miejsce na nie pojawi się po wybraniu metody płatności i rodzaju dostawy).

 

 

Po złożeniu zamówienia wyślij materiały do wykonania oczka według instrukcji w dolnej zakładce strony głównej: Jak dostarczyć materiały do biżuterii?