Pierścionek z sierścią

Rozmiar oczka
Kolorowe tło
Dodatek płatków
180.00
szt.
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 14
Poczta Polska 15
Kurier DPD(Pobranie) 19
Poczta Polska (Pobranie) 20
Global Express 36
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Tu pragnienie zachowania wspomnienia i miłość do klasycznej biżuterii spotykają się ze sobą i łączą w niezwykłą ozdobę 🐾

 

Bazą i za razem najważniejszą cząstka biżuterii Friends Forever są materiały, których mi dostarczycie. Może być to sierść, prochy lub fragment ulubionej obroży lub zabawki Twojego czworonożnego przyjaciela 💕

 

By pierścionek był dla Ciebie idealny do wyboru poza rozmiarem palca jest również rozmiar oczka 4, 6, lub 8 mm :)

 

Pierścionek wykonany jest ze srebra pr. 925 z oczkiem wypełnionym masą jubilerską z dodatkiem Twojej pamiątki. Dodatkowo może być wzbogacony kolorowym tłem wybranym z wzornika lub dodatkiem płatków złota, srebra lub tęczowych - holograficznych.

 

Jeśli wahasz się jaki kolor oczka będzie najlepszym tłem dla Twojej pamiątki napisz do mnie i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie :)

 

Rozmiar pierścionka i wybrany kolor tła wpisz w uwagach do zamówienia (miejsce na nie pojawi się po wybraniu metody płatności i rodzaju dostawy).

 

 

Po złożeniu zamówienia wyślij materiały do wykonania oczka według instrukcji w dolnej zakładce strony głównej: Jak dostarczyć materiały do biżuterii?