Pierścionek z sierścią potrójny

Kolorowe tło
Dodatek płatków
330.00
szt.
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 14
Poczta Polska 15
Kurier DPD(Pobranie) 19
Poczta Polska (Pobranie) 20
Global Express 36
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

 

Tu pragnienie zachowania wspomnień Twoich czworonożnych przyjaciół  i miłość do klasycznej biżuterii spotykają się ze sobą i łączą w niezwykłą ozdobę 🐾

 

Bazą i za razem najważniejszą cząstka biżuterii Friends Forever są materiały, których mi dostarczycie. Może być to sierść, prochy lub fragment innych pamiątek.

 

Rozmiar oczek 6 mm

 

Pierścionek wykonany jest ze srebra pr. 925 z oczkami wypełnionymi masą jubilerską z dodatkiem Twoich pamiątek. Dodatkowo mogą być wzbogacone kolorowym tłem wybranym z wzornika lub dodatkiem płatków złota, srebra lub tęczowych - holograficznych. Każde oczko może mieć inny kolor tła lub dodatki. 

 

Jeśli wahasz się jaki kolor oczka będzie najlepszym tłem dla Twojej pamiątki napisz do mnie i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie :)

 

Rozmiar pierścionka i wybrany kolor tła wpisz w uwagach do zamówienia (miejsce na nie pojawi się po wybraniu metody płatności i rodzaju dostawy).

 

 

Po złożeniu zamówienia wyślij materiały do wykonania oczka według instrukcji w dolnej zakładce strony głównej: Jak dostarczyć materiały do biżuterii?