Szukaj

Breloki pamiątki

Brelok z sierścią zwierząt. Brelok pamiątka po ukochanym pupilu.

Brelok pamiątka po Twoim ukochanym psie, kocie, króliku, szczurku  - z sierścią, prochami, pazurkiem, zębem, fragmentem ulubionej zabawki lub kocyka Twojego psa, kota lub innego futrzastego lub pierzastego kompana. 

Brelok z portretem Twojego psa, kota lub innego pupila wykonany w srebrze na podstawie zdjęcia w wersji srebrnej lub z ręcznie malowany kolorową emalią.

Brelok z łapką Twojego psa lub kota. By zachować piękne wspomnienia i bliskość Twojego pupila każdego dnia. Do jego wykonania wystarczy zdjęcie łapki, takie na którym widać poduszeczki.

Brelok z sierścią zwierząt. Brelok pamiątka po ukochanym pupilu.

Brelok pamiątka po Twoim ukochanym psiekociekrólikuszczurku  - z sierścią, prochami, pazurkiem, zębem, fragmentem ulubionej zabawki lub kocyka Twojego psa, kota lub innego futrzastego lub pierzastego kompana. 

Brelok z portretem Twojego psakota lub innego pupila wykonany w srebrze na podstawie zdjęcia w wersji srebrnej lub z ręcznie malowany kolorową emalią.

Brelok z łapką Twojego psa lub kota. By zachować piękne wspomnienia i bliskość Twojego pupila każdego dnia. Do jego wykonania wystarczy zdjęcie łapki, takie na którym widać poduszeczki.